#CIVITEC: 4-та міжрегіональна зустріч партнерів у Франції

12–14 червня 2025 року в місті Nevers (Франція) відбулася 4-та партнерська зустріч у межах проєкту CIVITEC (Citizen and Civic inclusion and the digital Transformation of public dEcision-making proCesses), що реалізується за програмою Interreg Europe.
📌Участь у заході взяли представники партнерських організацій із 12 країн Європи, серед яких і Агенція регіонального розвитку Івано-Франківської області.
Програма зустрічі включала:
✅презентацію політики Ньєврського департаменту у сфері партисипативної демократії та цифрової трансформації;
✅обмін кращими практиками щодо молодіжних ініціатив, громадського бюджету та «Громадянської обсерваторії»;
✅роботу в групах із вивчення механізмів залучення громадян до ухвалення рішень;
✅знайомство з локальними ініціативами, реалізованими за рахунок партисипативного бюджету, зокрема проєктом «Terrain Commun»;
✅обговорення досвіду невеликих громад, таких як містечко Лорм (Lormes), яке активно впроваджує цифрові інструменти інклюзії та розвитку демократії.
Особливу увагу було приділено інноваційним підходам до залучення молоді, використанню інструментів CivicTech, а також методології SEROI (Social and Economic Return on Investment), яка допомагає оцінювати соціальний та економічний ефект від впровадження цифрових технологій.

 

Коментарі закриті.