7 січня відбулася нарада за участі заступниці голови Івано-Франківської ОДА Крістіни Торган, т.в.о Агенції регіонального розвитку Івано-Франківської області Тетяни Збирак та директора департаменту міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської ОДА Олександра Зрайка.
Під час плідної зустрічі вдалося обговорити важливі питання, що стосувалися:
- основних напрямків роботи Агенції;
- написання проєктних заяв;
- імплементації проєктів, зокрема заходів, що заплановані під час їх релізації.
Також зосередили увагу на довгострокових планах, що покращать роботу Агенції та зроблять внесок у розвиток усього Прикарпаття!
Натхненні та спільними зусиллями розпочинаємо новий рік з активної роботи над розбудовою нашого регіону!
Усім бажаємо нових звершень!

