Новий рік – нові цілі!

7 січня відбулася нарада за участі заступниці голови Івано-Франківської ОДА Крістіни Торган, т.в.о  Агенції регіонального розвитку Івано-Франківської області Тетяни Збирак та директора департаменту міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської ОДА Олександра Зрайка.

Під час плідної зустрічі вдалося обговорити важливі питання, що стосувалися:

  • основних напрямків роботи Агенції;
  • написання проєктних заяв;
  • імплементації проєктів, зокрема заходів, що заплановані під час їх релізації.

Також зосередили увагу на довгострокових планах, що покращать роботу Агенції та зроблять внесок у розвиток усього Прикарпаття!

Натхненні та спільними зусиллями розпочинаємо новий рік з активної роботи над розбудовою нашого регіону!  

Усім бажаємо нових звершень!

Коментарі закриті.