Вітання з Бойківщини! 

Ділимося із вами новинами із Вигоди!

Минулої пʼятниці відвідали Четверту стратегічну форсайт сесію зі сталого розвитку підприємництва та місцевої економіки громад субрегіону етнічної Бойківщини, яка проводилася у рамках реалізації Програми «Редизайн екосистеми підприємництва у громадах субрегіону етнічної Бойківщини в умовах невизначеності».
Познайомилися із чудовомим людьми та послухали цікавих спікерів, які підняли важливі теми.

Зокрема т.в.о директора установи – Тетяна Збирак – доповіла про актуальні грантові можливості для громад, а також, поспілкувавшись, визначили пріоритетні напрямки співпраці та починаємо спільну роботу над транскордонними проєктами.

На приємній ноті прощаємося із плідним березнем та продовжуємо працювати!

Коментарі закриті.