Сьогодні відкрили для себе ще одну перлину Прикарпаття – Бурштин! Це місто не лише з багатою історією, а й з великим потенціалом для розвитку. Ми познайомилися з його талановитими, активними та небайдужими мешканцями, які щодня докладають зусиль, аби їхня громада розквітала та ставала комфортнішою для життя.
Завершенням нашого візиту стало підписання Меморандуму про співпрацю та партнерство між Агенцією регіонального розвитку Івано-Франківської області та Бурштинською територіальною громадою.
Визначили основні напрямки роботи, домовилися про майбутні зустрічі й заходи і вже активно розпочинаємо перші кроки у спільному розвитку!
Дякуємо Бурштинській громаді за теплий прийом, відкритість до співпраці та прагнення змінювати своє місто на краще. Попереду ще багато спільних ініціатив, тож до зустрічі на майбутніх заходах та проєктах!









