Завтра перший день весни, а це означає, що ми розпочинаємо роботу над проєктом CIVITEC!

Сьогодні відбулася стартова пресконференція по проєкту «Громадянин/громадськість та цифрова трансформація процесів прийняття державних рішень», що реалізовується Агенцією в рамках програми Interreg Europe.

Спільно із Управлінням цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації робимо демократію більш партисипативною, інклюзивною та чутливою до потреб громадян через впровадження нових цифрових інструментів та процесів.

Учасники мали можливість прослухати наступні виступи:
➖ Презентація активностей в рамках реалізації проєкту.
Доповідач: Тетяна Збирак – т.в.о директора установи “Агенція регіонального розвитку Івано-Франківської області”.
➖ Презентація цифрових інструментів прийняття рішень.
Доповідач: Ігор Фіняк – начальник управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Івано-Франківської облдержадміністрації.
➖ Презентація ролі цифрових платформ у забезпеченні ефективності прийняття рішень на прикладі створення сервісної екосистеми проєктного менеджменту та інновацій.

Доповідач: Світлана Кропельницька, експертка проектних і кластерних досліджень, директорка Проектно-освітнього центру «Агенти змін» ПНУ, к.е.н., доцентка кафедри фінансів економічного факультету ПНУ університету імені Василя Стефаника.

У рамках активностей проєкту передбачається огляд наявних інструментів, проведення експертизи, вдосконалення інформаційно-комунікаційних інструментів, де громадяни колективно обговорюють потреби та пріоритети громади.

Ми переконані, що співпраця 12 партнерів з різних країн, в рамках проєкту CIVITEC, відкриє нові можливості для міжрегіональної взаємодії та впровадження інновацій у сфері регіонального розвитку.

Коментарі закриті.