Кінець тижня завершуємо перспективним партнерством!
Зустрілися із Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях для того, щоб підписати Меморандум про співпрацю.
Під час нашої першої зустрічі познайомилися та обговорили конкретні можливості співпраці, які вже сьогодні виклали у Меморандумі.
Плануємо спільно працювати над:
– проведенням заходів з метою пошуку інвесторів;
– спрямуванням інформаційної діяльності з метою прискорення економічного зростання, залучення іноземних та внутрішніх інвестицій;
– залученням місцевого бізнесу до використання можливостей та послуг обох сторін;
– підвищення іміджу регіону та інше.
Сподіваємося, що наше партнерство буде початком плідних надбань! 

