«Europe, let’s cooperate! 2025»!

 

19-20 березня 2025 року в Кракові відбувся 11-й форум міжрегіональної співпраці в рамках програми Interreg Europe, що об’єднав учасників з усієї Європи. Захід став платформою для обміну досвідом, знайомства з новими підходами у міжрегіональній співпраці та розгляду актуальних питань розвитку регіонів, євроінтеграції та залучення інвестицій.

 Агенція регіонального розвитку Івано-Франківської області долучилася до цього форуму, де ми мали можливість:
• Ознайомитись з різноманітними послугами Policy Learning Platform — ресурсу, який допомагає органам місцевого самоврядування покращити свої стратегії розвитку.
• Прийняти участь у серії інтерактивних сесій, де обговорювалися інструменти для покращення міжрегіональної співпраці та обміну добрими практиками.

• Установити нові партнери від різних європейських регіонів та розглянути потенційні можливості для співпраці в майбутньому.

Цей форум став важливою частиною нашої роботи в рамках програми Interreg Europe, в межах якої Агенція реалізує проект «Громадянин/громадськість та цифрова трансформація процесів прийняття державних рішень».

Коментарі закриті.